Hatay Aile Hekimleri Derneği 

DAVET

Sevgili saygıdeğer meslektaşlarım ,

     Aile hekimliğini daha iyiye götürmek, özlük haklarımızı koruyup geliştirmek meslektaşlarımızla her anlamda  birlik olmanın gücünü yaşamak  ,Gelişen teknolojik yenilikler, yeni bilimsel çalışmalar,yeni yasal düzenlemeler ve mesleğimize duyduğumuz saygı gereği olarak bilgi güncellemelerini yapmak ve birarada hareket etme ihtiyacını giderme amacı ile kurduğumuz derneğimizin yeni çalışmalarını paylaşmaktan gurur duymaktayız.

     Katılımcıların klinikte karşılaştıkları sorunlara cevap bulabilmeleri, günlük pratik yaklaşımlardaki yeniliklerin gözden geçirilmesi ve birbirleri ile deneyimlerini paylaşarak hastalarına daha etkin hizmet sunabilmelerini ayrıca sosyal olarak da bir arada olarak ilişkileri kuvettlendirmeyi  hedeflediğimiz . Bu çerçevede,  katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimleri doğrultusunda 1. Basamakta sık karşılaşılan klinik sorunları kapsayan panel, konferans, vaka tartışmaları, deneyim paylaşımları ve uzmanına danış toplantıları içeren bir kongre planladık .Dernek olarak tamamen amatör bir ruh ve profesyonel bakış ile ilk kongremiz için yola çıktık .

    2021 yılında düzenleyeceğimiz ilk atölyemizde birlikte olarak,giderek azalan sektör kaynaklarını kaliteli eğitim ve kaliteli zaman geçirme  amacına uygun değerlendirerek ülke ve aile hekimliği  olarak kazanalım istemekteyiz.

    İlk ama uzun soluklu olmasını dilediğimiz kongremiz göstereceğiniz İlgi ve vereceğiniz desteğe şimdiden teşekkür eder,saygılarımızı sunarız. 

Hatay Aile Hekimleri Derneği adına 

Dr. Nihat FAHLIOĞULLARI

Hatay Aile Hekimleri Derneği 
info@hahed.org.tr
Süleymaniye Mah. M. Çakmak Caddesi No:54 İskenderun / HATAY
www.hahed.org.tr